TAWARAN TERBARU KEPADA PEMOHON KPJ UNIVERSITY COLLEGE
KURSUS / KADAR DISKAUN
( RM)
YURAN
ASAL
9A
(40%)
7-8A
(30%)
5 – 6A
(20%)
NURSING52,80021,12015,84010,560
PHARMACY51,88820,75515,56610,377
PHYSIOTHERAPHY50,56820,22715,17010,113
MEDICAL IMAGING45,00018,00013,5009,000
HEALTCARE MANAGEMENT35,00014,00010,5007,000
HEALTH INFORMATION45,00018,00015,17010,113
FOUNDATION10,5004,20031502,100
  • JUMLAH YURAN ASAL (TOLAK) DISKAUN = YURAN DITAWARKAN UNTUK KEMASUKAN JULAI TAHUN 2020
Koleksiminda adalah sebuah Syarikat yang berdaftar dengan SSM dan menjalankan aktiviti utamanya sebagai Penasihat Pendidikan Lanjutan khusunya untuk Pengambilan dan Kemasukan ke KPJ University College bagi Kampus Induk Kota Seriemas, Nilai Negeri sembilan dan 2 cawangannya di Sungai Rambai, seberang Prai Pulau Pinang dan Kampus Bandar Tun Hussin Onn, Johor Bharu
WE ADVICE YOU TO MAKE SURE YOU SUCCESS
Koleksiminda sudah beroperasi selama 5 tahun dan berpengalaman dalam pengendalian permohonan online kemasukan pelajar Lepasan SPM, STPM, Diploma dan Ijazah serta permasalahan mereka.
Melalui Laman khas Permohonan dan maklumat kursus dan kemasukan, 
http://koleksiminda.com/kpjuniversitycollege/borang-online/

Peluang Dapatkan Ilmu Perniagaan

Ini adalah Dimensi Penting Untuk Anda Yang Sedang Berusaha Menjadi Seorang Usahawan Online. Nak Berjaya Mesti Ada Ilmu. Ilmu yang paling MANTAP boleh di baca DALAM EBOOK TERHEBAT DAN TERLARIS INI. sila klik banner untuk membaca seterusnya

KAMI JUGA MEMBUKA PELUANG KEPADA ANDA YANG BERMINAT DALAM BIDANG KEMAHIRAN UNTUK MEMOHON MELANJUTKAN PELAJARAN DALAM BIDANG-BIDANG BERIKUT:

DIPLOMA SENI KULINARI
DIPLOMA PENGURUSAN HOTEL
DIPLOMA PENGURUSAN RESTORAN
DIPLOMA PENGURUSAN PENCONGAN
DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK

DI MALAYSIAN COLLEGE OF HOSPITALIRI AND MANAGEMENT
Sebuah Kolej Yang Bernaung dibawah KPJ Healthcare University College,
Subsidiari Johor Corporation


SILA KLIK DISINI UNTUK MEMOHON

CADANGAN PEMILIHAN PAKEJ MENGIKUT KEPUTUSAN PSIKOMETRIK HOLLAND-1